.

Мото Додатоци Издувните Пригушувач Цевка Нога Заштитник Топлина Shield Покритие За Kawasaki KTM Хонда, Јамаха BMW Ducati Нечистотија Мото

Мото Додатоци Издувните Пригушувач Цевка Нога Заштитник Топлина Shield Покритие За Kawasaki KTM Хонда, Јамаха BMW Ducati Нечистотија Мото

DEN 579.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис на производот : функција : издувни цевки несреќа Заштитник
Материјал : Алуминиум CNC
Применливи модели :
Универзал За повеќето нечистотија велосипед трки велосипед спорт велосипед мотор
Функција :
На корисен модел може да се заштити издувни цевки, па како да се избегне судир на издувната цевка од неповолни фактори на надворешниот свет,Со цел да се продолжи животот на издувната цевка, за да
се осигура безбедноста на возење
Пакетот вклучува :
1 Топлотниот Штит

Главните карактеристики

боја:
252mm злато, 252mm црвена, 252mm сина, 252mm зелена, 252mm црна, 252mm сребро, 490mm злато, 490mm црвена, 490mm сина, 490mm црна, 490mm сребрена, зелена 490mm
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
EPT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
мотоцикл издувни цевки несреќа Заштитник
Motobike Направи:
Универзална
е coustomized:
Yes
боја:
Како се покаже слика
Тип На Објект:
Издувните & Издувни Системи
Fitment 1:
Универзал за повеќето Мотоцикл
ОДГОВАРА ЗА:
Универзална off road јама нечистотија тркачки велосипед мотокрос
Карактеристики:
мотоцикл издувни цевки несреќа Заштитник