.

ID:51mm/54mm/57mm/61mm/63mm/65mm L:500mm Мотор, Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Избега Амортизерите Одбивни со Карбонски Влакна Менгеме

ID:51mm/54mm/57mm/61mm/63mm/65mm L:500mm Мотор, Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Избега Амортизерите Одбивни со Карбонски Влакна Менгеме

DEN 11664.00

Пристапност
Во достапна форма


ID : 51mm/54mm/57mm/61mm/63mm/65mm L : 500mm Мотор, Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Избега Амортизерите Одбивни со Карбонски Влакна Менгеме Модел : /Б Материјал : не ' Рѓосувачки Челик со Карбонски Влакна Совет Влезот Внатрешен Дијаметар : 51mm, 54mm, 57mm, 61mm, 63mm, 65mm, Прилагодена Вкупно : 500mm Прилагоди е достапен, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други големина.
Пакет Вклучувајќи за Модел : 1pcs Издувни Цевки 1pcs Нерѓосувачки Челик Менгеме 2 парчиња Извори
Пакет Вклучувајќи за Моделот Б : 1pcs Издувни Цевки 1pcs Карбонски Влакна Менгеме 2 парчиња Извори

Главните карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Дијаметар:
000inch
Бренд Име:
PHULEOVEO
Специјални Функции:
Прилагодено Мотоцикл Издувна Цевка
Име На Модел:
PH-ZJHY-52B
Објектот Должина:
58cm
Објектот Висина:
17cm
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна+Нерѓосувачки челик
Влезот Во Внатрешноста Дијаметар:
51mm, 54mm, 57mm, 61mm, 63mm, 65mm, Прилагодени
вкупна должина:
500mm
Модел:
A/B