.

XXL Готски Секси Црна Светла ПВЦ Faux Кожа Catsuit се Отвори Пред Jumpsuits & Playsuits Долги Ракави Костим Клуб Носат

XXL Готски Секси Црна Светла ПВЦ Faux Кожа Catsuit се Отвори Пред Jumpsuits & Playsuits Долги Ракави Костим Клуб Носат

DEN 1255.68

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.,Ltd.
Тина услуги за вас
1.Poducts Име
XXL Готски Секси Црна Светла ПВЦ Faux Кожа Catsuit се Отвори Пред Jumpsuits & Playsuits Долги Ракави Костим Клуб Носат
2.Производи Детали
Опис XXL Готски Секси Црна Светла ПВЦ Faux Кожа Catsuit се Отвори Пред Jumpsuits & Playsuits Долги Ракави Костим Клуб Носат
Плаќање
Pay Pal, Western Union, Банкарски трансфер(Т/T).
Материјал
Spandex,Памук,Полиестер
Пакување
Убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба
Перење
Не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот.
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.

Главните карактеристики

Големина:
XXXL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
M7125
Тип:
Jumpsuits
Декорација:
Шупливи Надвор
Материјал:
Spandex,Најлон
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Стил:
Секси
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Жените
Возраст:
Возрасни
Име:
Секси Жените Playsuits
Стилови:
Секси , Мода , Топла
Occassion:
Било Occassion
MOQ:
1 Парче
Во Акцијата Им Одговара:
Yes
Попуст:
OK
Пазарот:
глобални