.

Женска 2017 Лето Домот Jumpsuits Ладно Рамо Длабоко V Деколте, Тенок Работа Повик Без Ракави Лабава Jumpsuit Romper Без Појас

Женска 2017 Лето Домот Jumpsuits Ладно Рамо Длабоко V Деколте, Тенок Работа Повик Без Ракави Лабава Jumpsuit Romper Без Појас

1199.52
DEN 1140.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина
Sleeve
Должина
Рамо
Биста
Половината
Хип
S
140
32
90
75
97
М
142
34
95
80
102
L
144
36
100
85
107
XL
146
38
105
90
112
Внимание
1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување
2 : не може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење.
3 : Сите големина е азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала
4 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
DENGXINQIN
Материјал:
Полиестер,Најлон
Тип:
Jumpsuits
Должина:
Full Length
Стил:
Моден
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Sashes
Број На Модел На:
SMR8578
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
ткаенина име:
Директно goni
Главните состојки ткаенина:
Најлон / Најлон
Стил:
Европа и сад
Стил:
Rompers
Година на листата / сезоната:
Летото 2017
Боја:
Црвена Зелена Сина
Големина:
S M L XL
bodysuit жени:
Jumpsuits Rompers