.

Tiradores Muebles Луксузни Квалитет 1pcs 30мм Кристална Топка се Справи со Гардероба Кабинет Фиока Еден трговија на Големо Freeshipping Yz-2004 година

Tiradores Muebles Луксузни Квалитет 1pcs 30мм Кристална Топка се Справи со Гардероба Кабинет Фиока Еден трговија на Големо Freeshipping Yz-2004 година

132.48
DEN 126.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Карактеристики : Материјал : Кристал+Цинк Легура Боја : транспарентна Кристал дијаметар : околу 3cm База дијаметар : околу 1.9 см Висина : околу 4cm Пакет се вклучени : 10 x Кристал knob 10 x 25мм Завртка (други додатоци не се вклучени)

Главните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
YZ-2004 година
Материјал:
кристално стакло
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YNIZHURE
Теренот-ред Спецификации:
Еден
Материјал:
Кристал+цинк легура
боја:
шарени
Кристал Дијаметар:
Околу 3cm
База Дијаметар:
околу 1.9 cm
Висина:
Околу 4cm