.

K9 Кристално Стакло се Справи со Дијамант Форма Knob Со Завртка 1pcs 30мм Мебел Вратата на Кујната Кабинет Фиока Гардероба повлече Справи со 1007

K9 Кристално Стакло се Справи со Дијамант Форма Knob Со Завртка 1pcs 30мм Мебел Вратата на Кујната Кабинет Фиока Гардероба повлече Справи со 1007

105.12
DEN 100.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Карактеристики : Материјал : Кристал+Цинк Легура Боја : Шарени Кристал дијаметар : околу 3cm База дијаметар : прибл 1.7 см Висина : околу 3cm Пакет се вклучени : 10 x Кристал knob 10 x 25мм Завртка (други додатоци не се вклучени)

Главните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
кристално стакло
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YNIZHURE
Број На Модел На:
YZ-1007
Теренот-ред Спецификации:
Еден
Материјал:
Кристал+цинк легура
боја:
шарени
Кристал Дијаметар:
Околу 3cm
База Дијаметар:
околу 1.7 cm
Висина:
Околу 3cm