.

ТОПЛА 24PCS/МНОГУ Кревет Железнички Загради Дрво Кревет Невидливи Брави Шарки Мебел Скриени Тока Фиксни Конектори Фитинзи

ТОПЛА 24PCS/МНОГУ Кревет Железнички Загради Дрво Кревет Невидливи Брави Шарки Мебел Скриени Тока Фиксни Конектори Фитинзи

6170.88
DEN 4320.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
ТОПЛА 24 PCS/МНОГУ Кревет Железнички Загради Дрво Кревет Невидливи Брави Шарки Мебел Скриени Тока Фиксни Конектори Фитинзи Q329
Опис :
Тип : Кревет Железнички Загради
Материјал : Ладно Валани Челик
Големина : 122 MM*25ММ / 2.44 Инчен*0.98 Инчен
Дебелина : Околу 3ММ / 0.12 Инчен
Забелешка : Секој Кревет треба 4 PCS.оваа цена е за 24 PCS.
Пакетот Вклучува :
24 PCS Кревет Железнички Загради (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.

Главните карактеристики

Тип:
Мебел Зглоб
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Број На Модел На:
Q329
Материјал:
ладно валани челични
Барел Должина:
62*25mm