.

4 Парчиња Деца Фиока Шкафот Фрижидер Вратата Биро Пластична Заштита Заклучување Бебе Деца Ремени за Безбедност на Кабинетот Заклучи MAY17_35

4 Парчиња Деца Фиока Шкафот Фрижидер Вратата Биро Пластична Заштита Заклучување Бебе Деца Ремени за Безбедност на Кабинетот Заклучи MAY17_35

88.80
DEN 77.00 -13 %

Пристапност
Во достапна форма

Децата сакаат да истражуваат и затворен кабинет вратата ќе врв нивната природна љубопитност. Во повеќето домаќинства кабинети содржат производи за чистење, инсектициди, лекови и други производи кои би можеле да бидат штетни за вашето бебе ако проголтан или вдишување. Овие безбедносни брави се само многу корисен производ за да се обезбеди вашиот кабинети од вашето бебе е љубопитен прсти. Лесно да се инсталира, прво, се отвори безбедност заклучување и кора исклучување поддршка од лепило подлога, тогаш affix на влошки на кабинет вратата соодветно; кога ќе треба да се отвори вратата, само притиснете на бендот, тогаш ќе се отвори вратата, како сакате Брзо и лесно да се отвори. На една страна ослободување операција е лесно за возрасен рака, но тешко за детето да Може да се користи во фрижидери, кабинети, windows, bookcases, врати, Тоалет капак,итн Спецификација : Материјал : ABS вкупна должина : стан. 9.5 cm/3.74" Боја : Сина,Розова Количина : 4 Парчиња Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 4 Pcs x Безбедност Пластични Заклучување (без мало пакет) СЛИКИ : 2 S50259-PK.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кабинетот Заклучи & Ремени
Спецификација:
4
Употреба:
Вратата
Возраст Опсег:
6M
Број На Модел На:
Кабинетот На Брави
Материјал:
Пластични
Функција:
Кабинетот Кодот