.

2.1 M Универзална Автомобил Измена Линија 12V 24V Автомобил Рог Модифицирани Ожичување Темперамент

2.1 M Универзална Автомобил Измена Линија 12V 24V Автомобил Рог Модифицирани Ожичување Темперамент

523.20
DEN 434.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


Производот има 2 вида на спецификации, 12 V и 24 V, ве молиме потврдете го на напон на возилото или мотоцикл пред купување на Бакарна жица Линија безбедност осигурувачи Должината на Линија за 2.1 m, што е доволно да се користи.

Главните карактеристики

Боја Име:
12V, 24V
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Говорникот е изменета ожичување темперамент
Материјал Тип:
Бакарна жица
Име На Модел:
a331
Од Моќ:
Други
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Големина:
2.1 m
Бренд Име:
CHIZIYO
Интерфејс:
Говорникот е изменета ожичување темперамент
Линија Должина:
За 2.1 m
NO:
80