.

FEELDO 1Pc Автомобил Додаток ЦД со 3,5 mm Помошен Кабел Подигнат Адаптер За Форд Фокус Fiesta Mondeo ПУМА MK2 MK3 S-MAX #AM2860

FEELDO 1Pc Автомобил Додаток ЦД со 3,5 mm Помошен Кабел Подигнат Адаптер За Форд Фокус Fiesta Mondeo ПУМА MK2 MK3 S-MAX AM2860

195.84
DEN 168.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за : За Форд Фокус Fiesta Mondeo MK3 Фокус MK2 S-MAX ПУМА Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Боја : Црна. Материјал : Пластика. Должина : 150cm Тежина : 36g Пренесува аудио од мобилни телефони, таблети, или било кој уред со 3.5 мм аудио џек. Оригиналната стандард дизајн, 1.5 метри во Должина. Овој производ е лесно да се инсталира.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Име На Модел:
за nissan
Објектот Тежина:
0.06kg
Објектот Големина:
1
Материјал Тип:
-
Интерфејс:
ПОМОШЕН