.

Nanning Џијанг добиток оплодување пиштол палто грб ракав цевка оплодување говеда сперма инјектор 20 / торба

Nanning Џијанг добиток оплодување пиштол палто грб ракав цевка оплодување говеда сперма инјектор 20 / торба

168.48
DEN 168.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
XL
Бренд Име:
ZSTPETFARM
Материјал:
Пластични
Фарма На Животните Тип:
Добиток
Тип:
Фарма На Животните
боја:
Неговиот грб Cassou оплодување пиштол тип оплодување пиштол Kahuang insemin
Применливи објект:
Добиток