.

Година Студентот Научен Калкулатор Мултифункционален Контра Компјутер Пресметување Училиште Канцелариски Calculadora

Година Студентот Научен Калкулатор Мултифункционален Контра Компјутер Пресметување Училиште Канцелариски Calculadora

1563.36
DEN 1470.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка : T тој батеријата не вклучувајќи ги во пакет со превозот политика. Ви благодариме за разбирањето!

Главните карактеристики

Стил:
Научни
Материјал:
LED
Извор На Енергија:
Батеријата
Применливи Батерија Тип:
монета батерии
Max. Бројки:
10
Број На Модел На:
1723
Употреба:
функција на калкулаторот
боја:
Сребро Сина Кафе
Тип:
Научни функција тип
Функција:
Office & Училиште Материјали