.

Врвот!Природниот Кварц Кристали Ретки Рок Kyanite Пештера На Срцето Природни Камења И Минерали Рог За Собирање

Врвот!Природниот Кварц Кристали Ретки Рок Kyanite Пештера На Срцето Природни Камења И Минерали Рог За Собирање

6191.52
DEN 4334.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


име : Рок Оригинални Магија Енергија Камен
големина : 92 X106 X57mm
тежина : 951g
функција : Примерок колекција

Главните карактеристики

Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Име:
Рок Оригинални Магија Енергија Камен
Големина:
92x106x57mm
Тежина:
951g