.

Природен Камен Портокал сол гипс минерални примероци

Природен Камен Портокал сол гипс минерални примероци

2207.52
DEN 1545.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


име : Портокал сол гипс минерални примероци
големина : 89mmx34mmx29mm
тежина : 190g
функција : Примерок колекција

Главните карактеристики

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
боја:
Портокал
Големина:
89x34x29mm
Тежина:
190g