.

Врвот!Природниот Кварц Кристали Ретки Рок Kyanite Срцето Природни Камења И Минерали Рог За Собирање

Врвот!Природниот Кварц Кристали Ретки Рок Kyanite Срцето Природни Камења И Минерали Рог За Собирање

2879.52
DEN 2016.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


име : Kyanite
големина : 98mmx69mmx54mm
тежина : 430g
функција : Примерок колекција

Главните карактеристики

Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Име:
Kyanite Кристал Камен
Големина:
98x69x54mm
Тежина:
620g