.

2-Pack 9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Олимп OM-D E-М1 / EM1 Mirrorless Дигитална Камера

2-Pack 9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Олимп OM-D E-М1 / EM1 Mirrorless Дигитална Камера

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Го заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула
Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс
Високо пренос до 95% задржува екран јасност
Ултра-тенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло
Статички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци
Пакетот Вклучува :
2 x Стакло Екран Заштитник
2 x Влажни Избрише
2 x Сува Избрише
2 x Водич Налепница
2 x Прашина-апсорбер

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
E-M1 *2
Бренд Име:
FOTGA
Употреба:
Камерата