.

9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Nikon D5600 D5500 D5300 Дигитална Камера

9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Nikon D5600 D5500 D5300 Дигитална Камера

DEN 153.12

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Го заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула
Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс
Високо пренос до 95% задржува екран јасност
Ултра-тенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло
Статички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци
Пакетот Вклучува :
1 x Стакло Екран Заштитник
1 x Влажни Избрише
1 x Сува Избрише
1 x Водич Налепница
1 x Прашина-апсорбер

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
D5600 x1
Бренд Име:
FOTGA
Употреба:
Камерата