.

НОВИ Оригинал, За Sony PXW-X280 X280 EX280 NX3 Z5C 2000E Гума Очила Видео пронаоѓачот на изглед око првенство Камера Поправка Дел

НОВИ Оригинал, За Sony PXW-X280 X280 EX280 NX3 Z5C 2000E Гума Очила Видео пронаоѓачот на изглед око првенство Камера Поправка Дел

DEN 1296.00

Пристапност
Во достапна форма

НОВИ Оригинал, За Sony PXW-X280 X280 EX280 NX3 Z5 C 2000 E Гума Очила Видео пронаоѓачот на изглед око првенство Камера Поправка Дел
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.

Главните карактеристики

Бренд Име:
DH
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Материјал:
Пластични
Компатибилен Бренд:
За sony
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Sony PXW-X280 X280 EX280 NX3 Z5C 2000E