.

DL7189 Налепница налепницата само Бело лепило етикета Силна вискозност Лесно да се чисти Канцелариски материјали Канцелариски канцелариски материјали за

DL7189 Налепница налепницата само Бело лепило етикета Силна вискозност Лесно да се чисти Канцелариски материјали Канцелариски канцелариски материјали за

DEN 20.16

Пристапност
Во достапна форма


100% Сосема Нов.
Боја : Случајни
Пакет се вклучени : 1pcs ×канцелариски налепници
Answer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.
Превозот :
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Топло совет : на пакувањето на производот информациите содржани во нумеричка вредност за проценка вредност, само за референца; и физички пакување има малку отстапување, специфична големина на вистински пакување кутија.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Достав