.

Ziris Корејски Стил Голема Претерани Тропски Елемент Емајлирани Растенијата Earring Кактус Бисери Хрупкави Шарени Earring

Ziris Корејски Стил Голема Претерани Тропски Елемент Емајлирани Растенијата Earring Кактус Бисери Хрупкави Шарени Earring

171.84
DEN 163.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZIRIS
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KLL006