.

Sehuoran Смола Вода Капе Со Цинк Легура Змија Капка Обетки За Жена За DIY Дизајнер на рачно изработени Накит

Sehuoran Смола Вода Капе Со Цинк Легура Змија Капка Обетки За Жена За DIY Дизајнер на рачно изработени Накит

239.52
DEN 204.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

Почитувани Купувачот : Добредојдовте На Фабриката За Директна Продажба Продавница .Ние Може Да Дизајн И Направи За Купувачот Или Персоналните Прилагодување .Постојат Многу Извонредни Продукти Во Нашата Продавница,Ве Молиме Да Користите Категории За Да Видите Повеќе.. * * * * * Ако Сте Го Испрати Нашата Нова Стока Слика Или Дизајн Слика, Ние Ќе Ви Испратиме Еден Компјутери
Стоката Кога Таа On-Line! *** Сакате да Имате Среќен Шопинг!
Еко-Пријателски : Олово & Никел Слободни,


1.О ur производи се фабрички директна продажба , така производот е со врвен квалитет , пониски цени , и испрати побрзо за вас . 2.Ние ќе ја испрати на производи во рок од 48 работа часа по уплатата.(исклучува кинески празник ) 3.бесплатен превозот само за цел поголема $5. Ако вашата цел е помалку од $5 , само може да ви испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 4.ако вашата цел износ повеќе од $119 ,бесплатен превозот од DHL, или ЕМС , и да добијат бесплатен дар (Африкански земји,Јужна Америка земји и некои otherremotea rea треба да купам повеќе од 250$)
1) да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по акција во близина,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
100% Реална Слика
Ние фотографија сликите на производите се самите себе си,со цел да им служи на најдобрите вистински слики,но тие се само за вас refrence,не може да биде мала разлика со реалниот објект ви благодариме за разбирањето!
Пакувањето На Производот
Ние ќе го избере различни пакет според производи,за да бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
Sehuoran
Број На Модел На:
PN0017
Обетки Тип:
Обетки за Жена