.

Madrry Нови Пристигнување Abalone Школка Капка Обетки За Жените Златна боја Триаголник Форма Oorbellen Dangle Pendientes Свадба Накит

Madrry Нови Пристигнување Abalone Школка Капка Обетки За Жените Златна боја Триаголник Форма Oorbellen Dangle Pendientes Свадба Накит

DEN 398.40

Пристапност
Во достапна форма


НАПОМЕНА :
Бидејќи камења се природни школки, може малку боја разлика со различни производи.
Она што е уште поважно, на 2 компјутери earring во 1 парови, исто така, не може да биде апсолутно иста.
Ако не може да прифати било која боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи!

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
7603100266
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Madrry
боја:
бела , сива , златен позлатен
Повод:
Банкет, Партија за Денот на Вљубените, Ангажман, Годишнина
Безбедност Стандард :
CE Доведе Слободни Nickle Слободни
Продажба Метод:
еден компјутер само/Десетина Број на Големо трговија на Големо
клучни зборови:
Капка Обетки, oorbellen, orecchini, brinco ouro, atacado
Стил:
Романтични