.

DODO Kpop Долги Обетки ААА Кубни Циркони Бакар Brincos Femme Бело Злато Боја Капка Earring Свадба Партија парична Казна Накит E38

DODO Kpop Долги Обетки ААА Кубни Циркони Бакар Brincos Femme Бело Злато Боја Капка Earring Свадба Партија парична Казна Накит E38

148.32
DEN 86.00 -42 %

Пристапност
Во достапна форма


1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls не заборавајте да им даде на Сите Пет ѕвездички повратни информации.
2.Јас ќе многу го цениме ако ќе ја сподели фотографијата на производот во повратни информации.
3.Ако имате било какви прашања или проблеми,како не добиете производот/цел два, но само што влегов еден/
не ми се допаѓа овој производ/ добие погрешен точка.. pls пред да остави лоша повратни информации. Ние ќе се обидеме
нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. испраќање или наплата.
4.Капка превозот и трговија на Големо бизнис добредојден, за повеќе информации.
Ви Благодариме За Читање!!! Ви Посакувам Се Најдобро!!

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
e38
Бренд Име:
DODO&HIHANG
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Објектот:
Kpop Циркон Обетки
Камен:
ААА Кубни Циркони
Тежина:
About 5g/pcs
Главен Материјал:
Бакар
обложено боја:
бело злато позлатен
Повод:
Партија, Секојдневно Носат...
Големина:
6.5x23.5mm
Цирконот Големина:
6.5 mm