.

Ретро Геометриски Дрвени Обетки Домот Личност Диви Мода Женски Модели Обетки Приврзоци Накит Трговија На Големо

Ретро Геометриски Дрвени Обетки Домот Личност Диви Мода Женски Модели Обетки Приврзоци Накит Трговија На Големо

87.36
DEN 70.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
EAR710
Бренд Име:
XEDZ
is_customized:
No