.

10 пара обетки пердув обетки Ној пердув сопствен рачно изработени накит тенки тркалезни Камења, камен накит 2822

10 пара обетки пердув обетки Ној пердув сопствен рачно изработени накит тенки тркалезни Камења, камен накит 2822

2016.00
DEN 1835.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.
На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.
2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии.
3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,итн.
4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал камен обоена боја Ментално : големина : во споредба со владетел Форма : како на сликата

Главните карактеристики

Метална боја:
МИКС ОД БОИ
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Пердув
Стил:
Тренди
Бренд Име:
COLARMIX
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2822
Метали Тип:
Никој