.

MEEKCAT Класичен Бело Злато Боја Имитација Бисер Капка Обетки со ААА Циркон Божиќ Подарок Накит Boucle d'oreille orecchini

MEEKCAT Класичен Бело Злато Боја Имитација Бисер Капка Обетки со ААА Циркон Божиќ Подарок Накит Boucle d'oreille orecchini

281.76
DEN 144.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : MEEKCAT
Meterial : бакар
Главниот Камен : Врвен квалитет кубни циркони Позлата : Роза Злато/Gold/Бело Злато Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)
Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Број На Модел На:
18k капка обетки
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
18k злато Шалче
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
4g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател