.

PPG&PGG Сива боја изјава цвет кристал капка Обетки за девојки Долго Изјава Жените Обетки трговија на Големо

PPG&PGG Сива боја изјава цвет кристал капка Обетки за девојки Долго Изјава Жените Обетки трговија на Големо

237.12
DEN 173.00 -27 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PGG864
Бренд Име:
PPG&PGG
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
накит стил:
изјава обетки
боја:
како фотографии
Тежина:
24g
Материјал:
Кристал,Смола,Од Легиран
клиенти логото:
на располагање
grender:
Жените
Потекло:
Yiwu,Жеџијанг,Кина
Повод:
Годишнина,Свадба,Забава,Подароци