.

LOREADA CARBURETOR ASSY 21100-35481 2110035481 ОДГОВАРА за ТОЈОТА 22R Мотор ХИДРАТИ CARBURETTER

LOREADA CARBURETOR ASSY 21100-35481 2110035481 ОДГОВАРА за ТОЈОТА 22R Мотор ХИДРАТИ CARBURETTER

6239.52
DEN 5928.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


ШОПИНГ ВОДИЧ
Ако постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .
се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.
Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Потекло : Кина
Тип Име : CARBURETOR ASSY
ОЕМ производителот Број :
21100-35481 2110035481
Осветленост Дел Број :
21100-35481 2110035481
Другиот Дел Број :
21100-35481 2110035481
Гаранција :
20000 Милји
Примена :
ТОЈОТА 22 R
1. Во светот превозот . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреса проверите вашиот Превозот адреса.
1. Ви благодарам многу за изборот на LOREADA , Ние нудиме на 7-ден-враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.

Главните карактеристики

Camry-Година:
2008,1997,2003,2011,1996,2010,2013,1990,1993,2015,2009,1991,2002,1994,1992,2007,2005,2001,2006,1999,2004,1998,2012,1995,2000
Осветленост Дел Број:
21100-35481 2110035481
Тојота Модел:
Camry
Објектот Висина:
X
Специјални Функции:
Никој
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Должина:
X
Поставување на Возило:
X
Објектот Тежина:
2.5KG
Бренд Име:
LOREADA
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Другиот Дел Број:
21100-35481 2110035481
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
21100-35481 2110035481
Објектот Ширина:
X
Автомобил модел:
ТОЈОТА 22R
ОЕМ:
21100-35481 2110035481
Име на производ:
Carburetor
Гаранција:
20000 Милји
Потрошувачка на гориво на 100 километри:
0.85