.

CARBURETOR ASSY 21100-37072 2110037072 за ТОЈОТА Мотор 22R

CARBURETOR ASSY 21100-37072 2110037072 за ТОЈОТА Мотор 22R

6239.52
DEN 5928.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


ШОПИНГ ВОДИЧ
Ако постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .
се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.
Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Потекло : Кина
Тип Име : CARBURETOR ASSY
ОЕМ производителот Број :
21100-37072 2110037072
Осветленост Дел Број :
21100-37072 2110037072
Другиот Дел Број :
21100-37072 2110037072
Гаранција :
20000 Милји
Примена :
ТОЈОТА 22 R
1. Во светот превозот . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреса проверите вашиот Превозот адреса.
1. Ви благодарам многу за изборот на LOREADA , Ние нудиме на 7-ден-враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
LOREADA
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Hiace-Година:
2009,2014,2007,2012,2008,2013,2011,2010,2006
Тојота Модел:
Hiace
Објектот Висина:
X
Специјални Функции:
Никој
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Осветленост Дел Број:
21100-37072 2110037072
Објектот Должина:
X
Поставување на Возило:
X
Другиот Дел Број:
21100-37072 2110037072
Производителот Дел Број:
21100-37072 2110037072
Објектот Ширина:
X
Објектот Тежина:
2.5KG
Автомобил модел:
ТОЈОТА 22R
ОЕМ:
21100-37072 2110037072
Име на производ:
Carburetor
Гаранција:
20000 Милји
Потрошувачка на гориво на 100 километри:
0.85