.

10pcs/многу Среќен Божиќ Дрво Честитки Порака Разгледници денот на Благодарноста Картичка Среќен Божиќ Подароци

10pcs/многу Среќен Божиќ Дрво Честитки Порака Разгледници денот на Благодарноста Картичка Среќен Божиќ Подароци

DEN 1476.00

Пристапност
Во достапна форма


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Честитки
Материјал : Надвор картичката 300g посебна хартија, Внатрешниот картичка 250g бел картон
Големина : 15cm*15cm
Пакет се вклучени : 10pcs/број(со писмо)

Главните карактеристики

Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
Нова Година Партија
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
H0055
Големина:
15cm*15cm