.

CRG533H CRG-533H CRG 533 533H тонер кертриџ чип За Canon LBP-8710 LBP-8720 LBP8730 LBP 8710 8720 8730 прав рефил reset

CRG533H CRG-533H CRG 533 533H тонер кертриџ чип За Canon LBP-8710 LBP-8720 LBP8730 LBP 8710 8720 8730 прав рефил reset

DEN 2735.04

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Тонер Кертриџ чип
За бренд : Canon
Компатибилни Модели : CRG533 H
Боја : Црна
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Чип страница принос : 17,000 Страници
За модели : За Canon LBP8710/8720/8730 Серија
Пакет Содржина :
20 PCS × тонер кертриџ чип

Главните карактеристики

Бренд Име:
Diroya
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Број На Модел На:
CRG-533H
Структура:
Едно парче Кертриџ
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач,Ласерски Печатач,Photocopier
Структура:
Тонер кертриџ чип
боја:
Црна
Чип За Тонер кертриџ кодот:
CRG-533H
Модел На Печатач:
LBP8710/8720/8730
is_customized:
Yes