.

C530dn MC561 Ресетирате Тонер Чип за Okidata Oki C530 Кертриџ Чип

C530dn MC561 Ресетирате Тонер Чип за Okidata Oki C530 Кертриџ Чип

DEN 507.84

Пристапност
Во достапна форма

C530dn MC561 Ресетирате Тонер Чип за Okidata Oki C530 Кертриџ Чип
За Бренд : Oki Okidata
Чип Тип : Тонер Чип
Чип Модел : C530 DN
Боја : Црна Цијан Магента Жолта
Страница принос : Б.К 5000pages CMY 5000 страници
Машина Модели : C530 DN MC561
Чип Верзија : ЕУР/МЕ САД АП
Пакет Содржина :
1pc x Црн тонер чип
1pc x Синозелена тонер чип
1pc x Магента тонер чип
1pc x Жолта тонер чип
Или : 4pcs x Црн тонер чип
..
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Главните карактеристики

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
C530
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
okidata
Име на производ:
C530dn MC561 Ресетирате Тонер Чип за Okidata Oki C530 Кертриџ Чип
ОЕМ Кодот:
44469804 44469724 44469723 44469722 44469802 44469721 44469720
Боја&Page принос:
KMCY 5k
регионот:
EUR/МЕ САД АП
САД Употреба во:
C530dn MC561
Количина:
1set/многу KMCY/set 4pcs/многу
внимание:
Ве молиме потврдете го вашиот ОЕМ код, страницата родот и модел
ОЕМ Кодот:
44469719 44469806 44469727 44469726 44469725
АП Употреба во :
C310dn C330dn C510dn C530dn MC361
EUR/ME се Користи во :
C310dn C330dn C510dn C530dn MC351dn MC361dn MC561