.

3 Задебелена Нерѓосувачки Челик Китови Нож Декорација Алатки Цврсто Дрво Се Справи Со Scraper Полиран Огледало Scraper На Ножот Алатка

3 Задебелена Нерѓосувачки Челик Китови Нож Декорација Алатки Цврсто Дрво Се Справи Со Scraper Полиран Огледало Scraper На Ножот Алатка

DEN 239.04

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет 1. Сечилото е направени од увезени од не ' рѓосувачки челик 1mm задебелување материјал, 2. Алатка за носител со трајни дрво се справи со користење на процесот не е лесно да попуштат Спецификации : ножот должина од околу 10cm, нож-на работ 2 инчен 5cm, вкупната должина на 22 CM Материјал : железо, дрво рачка + увезени од не ' рѓосувачки челик сечилото Дебелина : 1mm Производ содржина : 1 * 3 "Кит Нож

Главните карактеристики

Рачка Материјал:
Тврдо
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
lyh-94
Име на производ:
Кит Нож
Видови на:
scraper
категорија:
Градежни Алатки
Производот употреба:
Машини за изработка на пластични кеси
Атрибути:
сечилото