.

Нови Сино Зелена Цвет Bud Не Пирсинг Клип Обетки Етничка Cloisonne Глеѓ Мода Накит За Жените Девојки Chirstmas Подарок Партија

Нови Сино Зелена Цвет Bud Не Пирсинг Клип Обетки Етничка Cloisonne Глеѓ Мода Накит За Жените Девојки Chirstmas Подарок Партија

821.76
DEN 452.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал на цвет bud : Cloisonne Enam ел Материјал на карики и clasps : парична казна бакар Материјал на монистра : 4mm природни ахат големина : 5cm(2") за Целосна Ле nghth Тежина : 9.8 g/пар
Ние обезбедуваме кориснички услуги за задоволување на вашите потреби како што се промена на должината на синџирот,што ѕвони, наместо на слични brooch дека може да се види во мојата продавница и така натаму,само се чувствуваат слободни да ги споделите со нас вашата идеја.
За цел на повеќе од $5,бесплатен превозот од Epacket / Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. За нарачка помала од $5, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Ние прифаќаме трговија на големо,за повеќе coorpration детали,ве молиме контактирајте не преку порака .
Сите наши накит се рачно изработени,особено за steampunk стил накит, ние ги користиме стариот види или часовник делови и antiqued алуминиумски делови,па се чини дека многу стари дури и не се јасни,тоа е нормален; И, исто така, becuase на рачно изработени една по една,понекогаш постои мала разлика помеѓу сликата и вистински објект што ќе ја добие.
Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере,ви благодариме!

Главните карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Медиум
Стил:
Етнички
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
cloisonne глеѓ
боја:
Сино,Зелено
Шема:
цвет пупка
Повод:
Свадба, Ангажман, Партија,Годишнина,канцеларија
Гаранција:
100% Гаранција за квалитет,ако не, целосна наплата за вас
is_customized:
yes,accpeted
производство:
MRYS Ко. Ltd,Кина
Број На Модел На:
e41
Материјал на обетки клип:
парична казна бакар
Трговија на големо:
accpeted,plz контактирајте со нас
обетки стил:
Не Пирсинг Клип ,обрачот,капка