.

150mm Завртка Заклучување Нерѓосувачки Челик Жица Keychain Кабел Јаже Копче Keyring Копче Синџир Прстени Пешачење Keychains Закачалка Pendant

150mm Завртка Заклучување Нерѓосувачки Челик Жица Keychain Кабел Јаже Копче Keyring Копче Синџир Прстени Пешачење Keychains Закачалка Pendant

DEN 81.12

Пристапност
Во достапна форма


ПРЕДМЕТ БР. : 55002
Име на производ : 150mm Завртка Заклучување Нерѓосувачки Челик Жица Keychain
Боја : Родиум Позлатен
Големина : 150 mm
тежина : 2.8 g/pc
Пакување : 10 парчиња/set

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Tangsanjiang
Метална боја:
Родиум Позлатен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
55002
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Функција:
ознака