.

TAFREE Стакло Carbochon Аниме Був Keychain Гроздобер животен стил Жените Trinket Дрво Копче Синџир keyring Накит TB02

TAFREE Стакло Carbochon Аниме Був Keychain Гроздобер животен стил Жените Trinket Дрво Копче Синџир keyring Накит TB02

96.00
DEN 49.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

TAFREE Стакло Carbochon Аниме Був Keychain Гроздобер животен стил Жените Trinket Дрво Копче Синџир keyring Накит TB02 Производ Слики :
Добредојдовте на нашата продавница!
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!

Главните карактеристики

Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Метална боја:
Родиум Позлатен
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
TB02
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Стакло Cabochon Големина:
За 25 mm
Прстен Големина:
Околу 28 мм во Кол.
прстен материјал:
Железо
Keychain Стил:
Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain
Тежина:
20 g
Повод:
Подароци,Партија,Ангажман
Пакет:
подарок торба
MOQ:
1 Парче
Наслов:
Аниме Був Плоштадот Keychain