.

Rainbery Микс 10pc Кожа за на Рака Keychain Ткаат Јаже Keyring Ткиво на Папочна Копче Синџир Носителот Pendant за Ранец Накит Додатоци

Rainbery Микс 10pc Кожа за на Рака Keychain Ткаат Јаже Keyring Ткиво на Папочна Копче Синџир Носителот Pendant за Ранец Накит Додатоци

791.04
DEN 475.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Rainbery Микс 10pc Кожа за на Рака Keychain Ткаат Јаже Keyring Ткиво на Папочна Копче Синџир Носителот Pendant за Ранец Накит Додатоци
ПРЕВОЗОТ :
-1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
-2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
-3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
-4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
ПОВРАТНИ информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
DZ0071
Бренд Име:
L & N Rainbery
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
No
Материјал:
кожа
Број На Производ:
Foreskin кожа јаже
Клучни додатоци класификација:
клучни синџир
Стил:
машки и женски заеднички
pendant материјал:
кожа
категорија:
клучни синџир
реден број:
Foreskin кожа јаже