.

Жешка Игра Накит Jinx топ LO L Keychain Метал Клучните Прстени За Подарок Копче синџир Накит за Мажи Фанови Подарок автомобил keyrings Keychain

Жешка Игра Накит Jinx топ LO L Keychain Метал Клучните Прстени За Подарок Копче синџир Накит за Мажи Фанови Подарок автомобил keyrings Keychain

118.08
DEN 74.00 -37 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Цинк Легура
Предмет Тип : Копче Синџир
Пол : Мажи/Жени
Обложено боја : Антички Бронза Позлатен
Производ Големина : 2.5 cm*7cm,Тежина : околу 45g
Жешка Игра Накит Jinx топ LO L Keychain Метал Клучните Прстени За Подарок Копче синџир Накит за Мажи Фанови Подарок автомобил keyrings Keychain

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Пол:
Мажи
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
Г-7-6-751
Компатибилност:
Никој
Функција:
Додаток/Decortion
Chaveiro Llavevos keychain носителот:
едно парче keychain
Тежина :
45g
Функција:
красат
Стил:
Повик/Спортски
Големина:
2.5cm*7cm