.

Фабрика директни продажби праска pendant змеј и видео среќа безбедност копче синџир украси бутик автомобил pendant

Фабрика директни продажби праска pendant змеј и видео среќа безбедност копче синџир украси бутик автомобил pendant

767.52
DEN 391.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


Име : Осум знаци Longbao мир автомобил виси украси
Материјал : праски на дрво
Боја : црвено праска
Големина : вкупна должина 34cm, украс должина 7cm широк 5cm дебелина од 1,5 см
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Главните карактеристики

Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Етнички
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
MKGB35
Материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
моделирање:
Слика
Стил:
Традиционален Кинески
Текстурата на материјалот:
Дрво легура ахат
Цел:
Автомобилот виси украси
Потекло:
Кина
печати лого:
Сигурни