.

Бренд Нови Симпатична Меки Патка Копче Синџир Жените Вистински Mink Крзно Pompom Копче Прстен Trinket Пом Пом Играчка Кукла Торба Шарм Автомобил Клуч На Носителот

Бренд Нови Симпатична Меки Патка Копче Синџир Жените Вистински Mink Крзно Pompom Копче Прстен Trinket Пом Пом Играчка Кукла Торба Шарм Автомобил Клуч На Носителот

DEN 67.68

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
170516K01
Метална боја:
Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
млад таа
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A
Материјал:
Mink Крзно
Тежина:
10g
Должина:
Appro. 50MM
боја:
Зедов Случајно