.

LARATH ПОБАРА 3Button Далечинскиот Клуч за CITROEN Berlingo C3 C2 C5 C4 Picasso за PEUGEOT 807 307 207 407 308 CC 433Mhz ID46 CE0523 VA2

LARATH ПОБАРА 3Button Далечинскиот Клуч за CITROEN Berlingo C3 C2 C5 C4 Picasso за PEUGEOT 807 307 207 407 308 CC 433Mhz ID46 CE0523 VA2

716.16
DEN 609.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


LARATH ПОБАРА 3 Button Далечинскиот Клуч за CITROEN Berlingo C3 C2 C5 C4 Picasso за PEUGEOT 807 307 207 407 308 CC 433 Mhz ID46 CE0523 VA2
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Копче : 3 Копчето (Заклучување/Отклучување/Светилка)
Клучни Празно : Да
Логото Налепница : НИКОЈ
Фреквенција : 433 mhz ПРАШАМ
Transponder : ID46 - PCF7941
Електроника Одбор : Да
Батерија : Да
Опис :
1. На продажба на објектот е нов далечински копче. CE0523 модел, фреквенција 433 MHz, со ID46 (7941) чип.
2. Далечинскиот клуч вклучува клучните домување, коло, интегрираниот чип и батеријата.
3. Ќе треба да програма на копче и намалување на сечилото на locl автомобилската locksmith пред да го користите.
4. ве молиме осигурајте се дека вашиот оригинален клуч го има истиот број на модел за ножот и сигнал тип.
Забелешка - ако го бројот на моделот/сечилото/сигнал не се совпаѓаат, ве молиме да не купи. Тоа нема да работи.
Fitment :
За CITROEN Berlingo C3 C2 C5 C4 Picasso
За PEUGEOT 807 307 207 407 308 CC
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Пакет Се Вклучени :
1pcs Далечинскиот Клуч

Главните карактеристики

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Копче:
3
боја:
Црна
FCCID:
PCF7941/ID46 чип