.

Нови Силикони Далечински 3 Копчиња за Повикување Фоб Случај Покритие одговара за CITROEN C2 C3 C4 C5 C6 Пикасо

Нови Силикони Далечински 3 Копчиња за Повикување Фоб Случај Покритие одговара за CITROEN C2 C3 C4 C5 C6 Пикасо

67.68
DEN 50.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма


Нови Силикони Далечински 3 Копчиња за Повикување Фоб Случај Покритие одговара за CITROEN C2 C3 C4 C5 C6 Пикасо
Спецификации :
Карактеристики :
- Направен од премиум меки силиконски материјал, растеглив
- Совршено копче случај кој може да се заштити вашиот копчињата од гребење, пукнатини, носат & солза, нечистотија, дожд или вода
Материјал : Силикон
Боја : Црна, Светло сина, Црвена, Портокалова, Сина, Зелена(изборен)
Копче : 3 Копчето
Fitment :
- За CITROEN C-Triomphe
- За CITROEN C-Quatre
- За CITROEN C2
- За CITROEN C3
- За CITROEN C4
- За CITROEN C5
- За CITROEN C6
- За CITROEN C8
- За CITROEN XSARA PICASSO
- И други ..
Важна Забелешка : објектот е на Силиконски копче фоб, НЕМА внатрешна (на звук / копче за далечински / електроника / transponder чипови / батерија) се Вклучени.
Пакет Тежина : 12 G / 0.42 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 72*40*20 ММ / 2.83*1.57*0.79 Инчи
Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Пакетот Вклучува :
1 X Силикони Копче Случај

Главните карактеристики

Боја Име:
црна, црвена, портокалова, зелена, сина, светло сина
Бренд Име:
RYHX
Материјал Тип:
Силика Гел