.

2017 Мода се мажи горниот слој кожа случај автомобил копче копче за Nissan Infiniti ЕКС FX G25 G37 FX35 EX25 EX35 FX37 EX37 Q60 QX50 QX70

2017 Мода се мажи горниот слој кожа случај автомобил копче копче за Nissan Infiniti ЕКС FX G25 G37 FX35 EX25 EX35 FX37 EX37 Q60 QX50 QX70

209.28
DEN 188.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна линија/црвена линија Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме
Драги пријатели, ова е продавачот е нова продавница, јас сум добра продавачот! Продавачот е автомобил копчињата се 100% кожа, и многу купувачи, исто така, сакаат да дадат многу добра оценка, квалитетот на производот е загарантирана! И продавачот е користење на брзината на продажба службен логистика, така што купувачите добиваат производи побрзо, и на максимален степен на заштита на вашите интереси! Ако ви се допаѓа, се надевам дека вие не пропуштајте ја! Ви благодариме

Главните карактеристики

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна црна линија и црна црвена линија
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Nissan Infiniti ЕКС FX G25 G37 FX35 EX25 EX35 FX37 EX37 Q60 QX50 70
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип