.

Патување Светло Флексибилни Клип На LED Booklight Ноќ Светлина Светилка Биро Читање Книга Светилка Светла Бела Книга Светлина

Патување Светло Флексибилни Клип На LED Booklight Ноќ Светлина Светилка Биро Читање Книга Светилка Светла Бела Книга Светлина

DEN 137.28

Пристапност
Во достапна форма


Спецификација & Функција :
Поддржано Од : 3 V 1* CR2030 Мобилен Батеријата (Вклучени)
Големина : abou 205x40x12mm
Боја на Светлина : Светла Бела
Боја на Школка : Како што е прикажано во слика
Изгради-во префрлите на контрола од страна на притисни нагоре и надолу маска
Светла бела Led диоди сместен во секоја глава со посебен вклучување/исклучување на прекинувачи
Може да се користи за слободни стои за лап-топ компјутери, оркестар јами, училишта, темно клубови, на Поттикне, итн.
Пакетот Вклучува :
1x Читање Книга Светлина

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Книгата Светла
Е Батерии Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Други
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
Други
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Број На Модел На:
Други
Wattage:
other
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Бренд Име:
Smuxi