.

Нови HSK Краток Интензивен Курс на Ниво 5 HSK испитување водство

Нови HSK Краток Интензивен Курс на Ниво 5 HSK испитување водство

DEN 1291.20

Пристапност
Во достапна форма


Големина : 25.9*18.3 cm
Страница : 295 страници
Новиот HSK брзото зајакнување на предметот е пред испит водство
и интензивна обука за новиот HSK кандидати и институции за обука.

Главните карактеристики

Тип:
Книгата
Број На Модел На:
320
Бренд Име:
nbyinto
Публиката:
Возрасни
Жанр:
Образование