.

WOSAWE еден Салата Спорт Рака потоплите долг Ракав Лактот подготвуваат Мотоцикл Поддршка Влошки Лактот Заштитник Guard Спорт заеднички влошки

WOSAWE еден Салата Спорт Рака потоплите долг Ракав Лактот подготвуваат Мотоцикл Поддршка Влошки Лактот Заштитник Guard Спорт заеднички влошки

639.36
DEN 384.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Производ Карактеристики
Применливи Моден дизајн и стил, направени со тешки отпорност да се заштити вашиот лактот кога кошарка,уметничко лизгање, велосипедизам, minibike јава,танцување ,голф,фитнес и сите други екстремни спортови.
Дизајн & Cut Ергономски Дизајн за супериорен одговара, За компресија го задржува мускулите & зглобовите топло & зголемува протокот на крв во текот на активности
Материјал Дава одлична компресија & поддршка додека не ограничување на движење . Дише ткаенина задржи удобност и ладење
ГЕЛ поместена Направени од издржлив, мека ГЕЛ поместена материјал, Екстра лактот поддршка за поголема перформанси
WOSAWE ЛОГО Дизајн и Направен од страна на WOSAWE,Обезбедување на Квалитет
Пакет : 1 X парчиња на лактот влошки

Главните карактеристики

Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер & Најлон
Специјални Функции:
Заштитни
Тип На Објект:
Комбинации
Објектот:
еден лактот влошки
Модел:
BC316
боја:
Црна
Големина:
free size
Примена:
велосипедизам екстремни спортови mountaining скијање