.

Нови оригинал, ЗА ASUS F551 X551C X551CA X551M D550M ( Лаптоп ) Lcd Кабли LVDS Кабли Lcd Видео Екран

Нови оригинал, ЗА ASUS F551 X551C X551CA X551M D550M ( Лаптоп ) Lcd Кабли LVDS Кабли Lcd Видео Екран

DEN 252.00

Пристапност
Во достапна форма


Известувања
1. услуга време е Пон. да Седна. 9 : 00 да 19 : 00
2. олово време : 1-2 работни дена
3.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи
4.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив. и превозот на трошоците не се враќа
5.на матичната плоча е донесено без да ја батеријата,ако е потребно ве молам кажете му на продавачот
6.Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
7.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда пофалба, ако производот е во прашање, ве молиме контактирајте со нас frist, ние активно ќе се реши проблемот за вас
Испорака
1.матични плочи ќе се целосно тестирани пред превозот
2.пред да можете да ја добиете трага Нема.можете да ми кажете за да го промените примачот информации ,или да го промените меѓународната логистика
3.DHL Хонгконг песна Нема.ќе се смени кога тој пристигнува во Хонгконг Центар ,може да се обезбеди оваа трага Не.на вас од страна на порака.DHL товарни не ги вклучува и увозните и извозните давачки.
За Испорака :
Ние брод на производите на Светот,Олово време е 1-2 работни дена по вашата исплата потврди. можете исто така да изберете од превозници,екстра такса за оддалечени подрачја ќе бидат информирани за да што ПОБРЗО.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SAMXINNO
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
X551CA
батеријата на bios-от:
N0