.

Европската C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU Германија Кабелот за Напојување КАБИНАТА-ТА-ЕУ

Европската C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU Германија Кабелот за Напојување КАБИНАТА-ТА-ЕУ

954.24
DEN 859.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100 CM,Германија Кабелот за Напојување

Главните карактеристики

Должина на кабел:
1.5 м, 3m, 5m
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
кабелот за напојување
Бренд Име:
HTXKJIC
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No