.

50pcs Сина Мачка 6 rj45 приклучок cat6 мрежен приклучок за rj45 приклучок сплит тип 8P8C stp метал заштитените модуларен терминали HY1532

50pcs Сина Мачка 6 rj45 приклучок cat6 мрежен приклучок за rj45 приклучок сплит тип 8P8C stp метал заштитените модуларен терминали HY1532

863.52
DEN 613.00 -29 %

Пристапност
Во достапна форма


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
ова е заштитен cat6.
се користи за rj45 етернет кабел на 23awg или 24awg.
дијаметарот на дупката е 1.09 mm.
Боја : Crystal,Сина.
Количина : 50pcs.
(САМО RJ45 Приклучок,НЕ се вклучуваат Кабел,Капи и Crimper.)

Главните карактеристики

Должина на кабел:
мачка 6
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
HY1532
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
WAHHING
боја:
Кристал,Сина
Конектор 1:
Cat6 Конектор
конектор 2:
rj45 приклучок
конектор 3:
RJ45 приклучок
ОДГОВАРА ЗА:
мрежен кабел