.

НОВА За Dell Latitude E5530 Вентилаторот за Ладење Собранието 09HTYD 9HTYD DC28000AESL

НОВА За Dell Latitude E5530 Вентилаторот за Ладење Собранието 09HTYD 9HTYD DC28000AESL

DEN 422.40

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
E5530
Бренд Име:
chau
Тип:
Кабелски Модем